Sztyblety damskie w roli głównej

Jesienne buty powinny być nie tylko wygodne, ale również eleganckie. Sztyblety damskie skórzane to idealne buty, trzeba jednak umieć je nosić. Jak łączyć sztyblety z sukienką, spódnicą i spodniami?

Casualowe połączenie


Tej jesieni nie chowamy do szafy letnich, zwiewnych sukienek. Będą z nami przez całą jesień, a nawet zimę, wystarczy tylko narzucić na sukienkę gruby sweter lub marynarkę i można cieszyć się pięknymi sukienkami nawet w chłodne dni.

Do takiej stylizacji idealnie pasują sztyblety damskie na płaskiej podeszwie. Czarne, klasyczne sztyblety sprawdzą się w połączeniu z sukienkami mini, midi czy maxi. Do zestawu wystarczy dobrać czarną ramoneskę i swobodnie można wyjść z przyjaciółmi do kina czy na randkę z partnerem.

Dopasowana sukienka również będzie wyglądała bardzo ciekawie w komplecie ze sztybletami damskimi.

Klasycznie – ze spodniami


Sztyblety damskie to idealne obuwie do codziennego chodzenia. Najpopularniejsze połączenie to sztyblety oraz spodnie. Trzeba jednak pamiętać, że nie mogą to być spodnie z szeroką nogawką.

Dobierając spodnie, należy skoncentrować się na rurkach lub cygaretkach, które delikatnie odsłaniają kostkę. Dobierając do stylizacji bluzkę koszulową oraz przedłużaną marynarkę uzyskamy zestaw idealny do biura. W tej stylizacji będziemy wyglądały elegancko i profesjonalnie.

Łącząc sztyblety damskie ze spodniami można w bardzo prosty sposób uzyskać ciekawy efekt. Wybierając czarną ramoneskę uzyskamy stylizację z pazurem. Łącząc zestaw z klasycznym trenczem zyskamy elegancką, gustowną kompozycję.