Modne buty damskie na jesień

botki damskie kobaltowe

Lada dzień temperatury staną się niższe i przyjdzie prawdziwa jesień, a więc będzie chłodno. Nasze stopy zatem będą potrzebować czegoś, co zapewnia im ciepło, a jednocześnie jest stylowe i modne. Botki płaskie świetnie spełnią tutaj swoją rolę.

Buty na jesień – jakie wybrać?

Na rynku mamy cały wysyp jesiennych butów. Jak zawsze, warto przede wszystkim w pierwszej kolejności postawić na klasykę – botki na płaskim obcasie będą strzałem w dziesiątkę. Idealnie sprawdzą się do codziennych stylizacji – tych bardziej eleganckich, ale również tych nieco luźniejszych. Warto wybrać botki w klasycznych kolorach takich jak czerń lub brąz (ewentualnie beż) – dzięki temu będziemy mogli je zestawić z wieloma outfitami z naszej szafy. Są to też kolory typowo jesienne. Modne botki płaskie damskie będą świetnym rozwiązaniem na nadchodzącą jesień. Buty są praktyczne, wygodne, ciepłe, ale jednocześnie stylowe – spełniają zatem wszystkie warunki butów idealnych.

Botki – jak dobrać stylizacje? Z czym łączyć?

Klasyczne botki świetnie komponują się z płaszczami oversize w jednolitym kolorze lub w kratę – tworzy to typowo jesienny look. Botki idealnie sprawdzą się również w stylizacjach z prostymi/ ołówkowymi spódnicami i ramoneską – klasyczny, prosty, ale zawsze efektowny look. Botki płaskie zawsze dobrze prezentują się również z prostymi, eleganckimi spodniami. To buty, które należą do prawdziwych klasyków i warto je mieć w swojej szafie. Są podstawą wielu prostych i nieco bardziej skomplikowanych stylizacji.