Jaki pas do pończoch wybrać?

Pas do pończoch powinien być nie tylko seksowny i efektowny. Istotne jest to, aby niezawodnie spełniał swoją podstawą rolę, czyli utrzymywał pończochy w właściwym położeniu. Musi on zostać prawidłowo dopasowany do sylwetki. Dla wielu kobiet jest to normalny element garderoby. Wybór zależy więc od tego, na jaką okazję zostaną założone pończochy. Inny model sprawdzi się na co dzień, a inny na randkę z ukochanym.

Jakość wykonania

Poszukując idealnego pasa do pończoch należy przede wszystkim zapoznać się z ofertą renomowanych sklepów z bielizną jak Gorteks. Priorytetem jest to, aby był on wykonany z dobrej jakości materiałów. Zapięcie nie może odpinać się podczas chodzenia – to częste zjawisko w przypadku pasów za kilkanaście złotych, które posłużą zaledwie kilka razy.
Tego rodzaju akcesoria można znaleźć również w popularnych sieciówkach. Trzeba jednak liczyć się z tym, że nie są to marki specjalizujące się w produkcji bielizny. Osoby, które chcą zaoszczędzić mogą skorzystać z oferty internetowych butików z bielizną.

Odpowiedni rozmiar

Rozmiar pasa do pończoch zapewnia komfort i swobodę użytkowania. Zbyt szeroki nie będzie wygodny. Warto również wziąć pod uwagę, że po pewnym czasie się on rozciągnie. Oczywiście nie chodzi o to, aby zakupić zbyt ciasny pas. Będzie on wyglądać kiepsko, szczególne w przypadku obcisłej sukienki lub spódnicy. Dobrze jest postawić na relatywnie szeroki pas, który dodatkowo wymodeluje sylwetkę. Ponadto będzie on perfekcyjnie przylegał do ciała i nie będzie zsuwał się, ani podnosił.