Złote pierścionki- nieprzemijająca klasyka i elegancja

złote pierścionki

Już od wieków wiadomo, że kobiety kochają złotą biżuterię, ale szczególne miejsce w ich sercach zajmują pierścionki wykonane z tego kruszcu. Są one bowiem najczęściej nie tylko piękną ozdobą, ale również wyrazem głębokich uczuć, jakie żywi dla kobiety obdarowujący ją mężczyzna.

Dlaczego kobiety kochają złote pierścionki?

złote pierścionki

Złoto jest kruszcem bardzo cenionym i pożądanym od wielu już wieków. Jego piękny blask i niezwykła trwałość sprawiają, że jest ono znakomitym i uniwersalnym materiałem jubilerskim uwielbianym przez kobiety na całym świecie.
Szczególnie cenione są złote pierścionki ze sklepu ErGold, które świadczą o zaangażowaniu i oddaniu obdarowanej kobiecie. Ponadto podarowanie złotego pierścionka zaręczynowego powinno być obietnicą wierności, wiecznego zaangażowania i niegasnącej miłości, dlatego też są one tak bliskie kobiecym sercom.

Na co zwracać uwagę przy wyborze złotego pierścionka?

Wybór na rynku złotej biżuterii jest ogromny, w salonach jubilerskich znajdziemy pierścionki o różnych kształtach, fakturach i dodatkach. Oprócz typowo wizualnego efektu i dopasowania do charakteru oraz stylu adresatki podarku, nabywca powinien kierować się przy wyborze również parametrami takimi jak jakość i trwałość materiałów.
Dużą popularnością cieszą się złote pierścionki 585, gdzie liczba to próba złota. Oznacza ona, że pierścionek w ponad 58 procentach składa się z czystego złota, a reszta to specjalnie dobrana mieszanina innych kruszców, która gwarantuje trwałość produktu. Jeśli wybieramy pierścionek z kamieniem, na przykład diamentem, on również powinien posiadać odpowiedni certyfikat autentyczności i jakości. Gwarantuje nam to trwałość i piękny wygląd biżuterii na wiele lat.