Zalety płynące ze spotkań integracyjnych

zdrowa integracja

Integracyjne spotkania firmowe bardzo często traktowane są jako swoista nagroda za dokonania pracowników. To oni przez cały czas przyczyniają się do tego, aby firma mogła rozwijać się w określonym kierunku. Zamiast standardowych spotkań integracyjnych, warto pomyśleć o wydarzeniach dla pracowników, których celem będzie dbałość o ich zdrowie psychiczne i fizyczne.

Dlaczego warto organizować takie spotkania?

Przedsiębiorcy, którzy nie wiedzą dlaczego integracyjne spotkania firmowe są tak ważne, powinni poznać tych oto kilka zalet:

  • integracja – na linii pracownik-pracownik a także kadra nadzorcza-pracownicy,
  • poprawa komunikacji pomiędzy pracownikami – w szczególności, jeżeli Ci na co dzień pracują na innych działach,
  • beztroska i relaks – w końcu nie trzeba myśleć chociaż przez chwilę o obowiązkach zawodowych,
  • świetna zabawa – nawet, jeżeli wieczorem nie odbędzie się impreza suto zakrapiana alkoholem.

Dla dobra innych

Ileż to razy szef „krzywo” patrzył na to, że ktoś po raz kolejny wziąć L4? Może zamiast tego, lepiej zatroszczyć się o zdrowie swoich podwładnych, organizując dla nich prozdrowotny wyjazd integracyjny? Tak, nawet takie rzeczy w obecnych czasach są możliwe. Podczas takiego spotkania, które odbyć się może w różnych miejscach (niekoniecznie w placówkach medycznych, jak błędnie sądzi wiele osób) można dokonać m.in. analizy składu ciała, czy też wzmocnić kondycję fizyczną, a także odporność. Podczas takich spotkań można również dowiedzieć się wielu innych ciekawych rzeczy odnoszących się do własnego zdrowia.