Z czym zestawiać skórzane kowbojki?

kowbojki skórzane

Skórzane kowbojki to obuwie niezwykle klasyczne i stylowe – można śmiało stwierdzić, że w każdym sezonie z powodzeniem wpisują się w obowiązujące trendy, a co więcej, dają szerokie możliwości zestawienia ze spodniami, sukienkami i spódnicami o każdej porze roku. 

Skórzane kowbojki są botkami o średniej wysokości — charakteryzują się spiczastym czubkiem i niższym, ściętym obcasem. Na myśl przywodzą buty do jazdy konnej, kojarzą się też z ubraniem mieszkańców Dzikiego Zachodu. Współcześnie, chętnie noszą je fashionistki — Ty też możesz włączyć je do swojej garderoby! Jak to robić, aby stylizacja z kowbojkami wyglądała ciekawie i modnie? Podpowiadamy!

Skórzane kowbojki z sukienkami i spodniami

To niezwykle ciekawe połączenie, które nie tylko podkreśli Twoją osobowość, ale też doda całej stylizacji „pazura”. Latem, kowbojki świetnie połączą się z lżejszą sukienką, szczególnie w stylu boho. To stylizacja, w której z powodzeniem możesz odwiedzić największe polskie i światowe festiwale. Z kolei zimą, połącz kowbojki  z bardziej przylegającą do ciała, cieplejszą sukienką i niewielka torebką – będzie swobodnie, ale jednocześnie z elementem elegancji.

Kowbojki i spodnie? Ponadczasowe połączenie. Krótsze zestaw z dopasowanymi jeansami w dowolnym odcieniu, a wyższe, skórzane kowbojki z bryczesami – to stylizacja, w której możesz z powodzeniem wyjść do pracy, czy na spotkanie ze znajomymi. Wystarczy, że wieczorem zamienisz koszulę na luźniejszy sweterek, aby dodać sobie bardziej swobodnego looku.

Kowbojki do marynarki i płaszcza

Jesień to pora roku, w trakcie której możesz wyciągnąć z szafy cieplejszą marynarkę i dopasować do niej ulubione spodnie wraz z czarnymi, klasycznymi kowbojkami. Z kolei zimą, połącz to obuwie z długim, wełnianym płaszczem. Całą stylizację uzupełnij klasycznym kapeluszem i rękawiczkami, aby dodać jej klasy i elegancji.

Tak naprawdę, w łączeniu skórzanych kowbojek z poszczególnymi elementami garderoby ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia — najważniejsze, aby dana stylizacja rezonowała z Tobą i Twoją osobowością!