Trampki męskie za kostkę – ponadczasowe i uniwersalne obuwie, które każdy mężczyzna powinien posiadać

trampki meskie

Jakie obuwie męskie wybrać, kiedy chce się mieć jedną parę butów do zadań specjalnych? Taką, która będzie odpowiednia zarówno do pracy, jak i na wyjście ze znajomymi oraz na imprezę lub grilla? Okazuje się, że takim elementem garderoby są wysokie trampki męskie. 

Dlaczego warto posiadać w swojej szafie wysokie trampki?

Prawda jest taka, że trampki to niezwykle ponadczasowe buty. Oldschoolowe, ale sprawdzające się również w nowoczesnych stylizacjach. Noszone przez muzyków i znanych ludzi, jak i przez większość młodzieży szkolnej. Na czym polega fenomen trampek? Oto parę ich zalet:

  • klasyczny szyk
  • możliwość wyboru wielu kolorów i wzorów
  • lekkość noszenia
  • wygoda i komfort podczas użytkowania
  • atrakcyjne prezentowanie się trampek z większością stylizacji, nawet bardziej oficjalnych
  • przystępna cena 
  • możliwość wykorzystania ich na sportowo, lecz również na imprezie lub wyjściu z bliskimi
  • są to buty na co dzień, ale również niebanalny dodatek do oryginalnych kreacji
  • uniwersalność

Trampki męskie wysokie to element garderoby, którego nie powinno zabraknąć w szafie każdego mężczyzny. Idealne buty na majówkę, wyjazd z rodziną lub znajomymi, imprezę lub wyjście, a także do pracy – to właśnie klasyczne, wysokie trampki. 

Jak ciekawie zestawić trampki z różnymi częściami garderoby męskiej?

Na co dzień trampki męskie wysokie będą się ciekawie prezentować z wąskimi spodniami. Ciekawie będą wyglądać trampki czerwone lub w innych, wyrazistych kolorach. Stanowią one wtedy atrakcyjny dodatek, który rzuca się w oczy i stanowi ciekawy akcent ubioru.

Do pracy wybrać można trampki za kostkę uszyte ze skóry lub z materiału imitującego skórę naturalną. Zestawione ze skórzaną torbą i kurtką z tego materiału będą stanowić zgraną, nieprzypadkową kompozycję. Wybrać można na tę okazję trampki czarne lub białe – czyli klasyczne, stonowane kolory.

Imprezy rządzą się swoimi prawami. Na imprezę można założyć trampki w ciekawe, śmieszne wzory, które wywołają uśmiech kompanów zabawy i przyciągną wzrok. Zdecydować się można w tym wypadku na grubszą podeszwę oraz ciekawy, nietypowy kolor sznurowadeł.