Stołowe i inne akcesoria dragon ball – jakie

Fani serialu Dragon Ball chętnie spożywają posiłki, gdy mogą np. pić herbatę z garnuszka z nadrukiem którejś postaci anime. Bidon, termos, pojemnik na drugie śniadanie do szkoły to także popularne gadżety dla młodych „dragonowców ball”.

Dragon ball gadżety w kuchni

Akcesoria stołowe z dragon ball zachęcą niejadka do zjedzenia posiłku. Chętniej odłoży grę komputerową, jeśli będzie mógł patrzeć na swych ulubionych bohaterów z anime naniesione na naczynia (szklanka, kubek, talerz, podkładka na stół i inne).

Zakupienie zestawu szklanek z wizerunkami bohaterów Dragon Ball to dobry pomysł. Zwłaszcza gdy na grę lub serial przyszli do nastolatka inni fani z osiedla lub klasy.

Zaproszenie na pyszną lemoniadę ze szklaneczek z Raditz, Pan, Tenshinhan i innymi postaciami będzie doskonałym przerywnikiem, odciągającym na jakiś czas od monitora.

Gadżety dragon ball – jakie do chłopięcego pokoju?

Nastolatkowi można oblec pościel w poszewki z sitodrukiem przedstawiającym sceny filmowe z Dragon Ball. Ciekawą scenerią będą także zasłonki na okna z podobnymi motywami co na pościeli.

Dragonowe gadżety na biurko i do szkolnego plecaka to także świetny zestaw dla chłopaka. Jeśli młody człowiek chodzi na treningi, warto wyposażyć go w torbę, koszulkę i czapkę z dragonami ball.

W jakie akcesoria dragon ball wyposażyć pokój dla nastolatki?

Dziewczyna, która uwielbia serial Akiry Toriyamy, z pewnością tak samo będzie zachwycona wyposażeniem pokoju w podobne akcesoria, co chłopiec.

Można jeszcze postarać się dla niej (lub dla niego) o ręcznik plażowy, kubek do płukania zębów i inne gadżety łazienkowe z bohaterami słynnego anime dla młodzieży.

Akcesoria Dragon Ball dostępne na stronie https://pixel-shop.pl/dragon-ball