Piękne loki na niejedną okazję

Lokówki

Porządna lokówka to dobre narzędzie, solidne i wysokiej klasy, które sprawdza się idealnie jako sposób na ładne włosy. Obecnie taki gadżet posiada większość pań, ze względu na krótki czas modelowania włosów i szybki efekt. Nie należy układać włosów lokówką codziennie, aby nie  zniszczyć ich całkowicie. Można nastawić lokówkę na temperaturę maksymalnie 170 stopni Celsjusza. Jest to dobra temperatura, nie zniszczy normalnych, mocnych włosów. Grube włosy można kręcić lokówką nastawioną na 200 stopni Celsjusza. Włosy są chronione oraz nawilżone odpowiednio. Jeśli ktoś chce mieć bardzo praktyczne urządzenie to może nabyć lokówko-suszarkę.

 Jakie są lokówki do dyspozycji?

Najlepsze są lokówki mające jonizację, dające blask oraz gładkość włosom. Dzięki tej jonizacji włosy się nie elektryzują. Lokówka z jonizacją jest idealna dla osób mających włosy cienkie, które mogą łatwo się uszkodzić. Lokówka może mieć moc 150 W, czyli umożliwić ułożenie włosów szybko oraz bez najmniejszych komplikacji. Niektóre urządzenia mają 2-3 stopnie nagrzania, dlatego można włosy ułożyć nastawiając lokówkę na odpowiednią dla nich temperaturę. Dobra, ergonomiczna rączka lokówki dobrze się przydaje. Porządna lokówka (https://www.sferis.pl/lokowki-2809) to jest dobra jakość. Dobre są lokówki stożkowe oraz tradycyjne. Mogą one sprawdzić się bardzo dobrze. Na co dzień można prostować włosy prostownicą, a można też zakręcić je lokówką. 

Lokówki

Jak stosować lokówkę?

Najpierw należy umyć włosy, nałożyć na nie odżywkę, spłukać ją. Taka odżywka doskonale chroni włosy przed wysoką temperaturą. Później włosy suszy się suszarką, a dopiero później układa się je lokówką. Układanie wilgotnych włosów może znacząco im zaszkodzić. Włosy dzieli się na pasmo, a później pasmo po paśmie takie włosy się kręci. Po 10-15 sekundach włosy doskonale się kręcą. Włosy zakręcone lokówką prezentują się pięknie. Aby utrwalić loki warto je spryskać lakierem i dzięki temu uzyskać efektowną, piękną fryzurę bez konieczności płacenia dodatkowych pieniędzy.