Najczęstsze błędy podczas doboru stanika

Jak dobrać stanik? To pytanie zadaje sobie bardzo wiele kobiet. Panie o małym biuście chciałoby go ładnie podkreślić i trochę powiększyć, zaś panie o biuście obfitym chciałyby go wizualnie zmniejszyć, a także po prostu odpowiednio podeprzeć za pomocą dobrze dobranego stanika. Niestety Polki słyną z bardzo często popełnianych błędów, rzadko korzystają z usług brafitterek, przez co bardzo rzadko mają dobrze dobrany stanik. Jakie są najczęstsze błędy?

Zbyt luźny obwód pod biustem

Jak dobrać stanik by odpowiednio podtrzymywał biust (tu opis)? Po pierwsze trzeba odpowiednio dopasować go pod biustem. Stanik nie może być zatem zbyt luźny, bo wtedy biustonosz podjeżdża w górę albo w dół ciała, nie stabilizuje odpowiednio piersi. Trzeba zatem zmierzyć się pod biustem, a następnie odjąć od tego około 5 cm. To właśnie wtedy ustali się, Czy powinno wybrać się rozmiar na przykład 75 czy 80.

Zbyt mała miska

Kolejne bardzo częste błąd to po prostu zbyt mała miseczka biustonosza. Mało Która Polka sięga po miseczkę D albo E, a tak naprawdę to właśnie miska odpowiednia dla bardzo wielu pań o sporym biuście. Najbardziej popularna w Polsce mi skacze często jest zbyt mała. Najbardziej popularna w Polsce miska C często jest zbyt mała. Piersi wylewają się bokiem i są deformowane, przez co naprawdę nie prezentują się ładnie pod ubraniem.

Zbyt cienkie szelki

Jeszcze jeden problem to zbyt cieniutkie szelki biustonosza w stosunku do bardzo dużego i obfitego biustu. Jeżeli właśnie taki biustonosz jest dobrany, najczęściej szeleczki w bardzo brzydki sposób wbijają się w ciało, co po prostu wygląda tragicznie. Warto zwrócić również na to uwagę, bo to stosunkowo rzadko wymieniany błąd podczas doboru stanika.