Modne staniki, które mają być widoczne

Moda nieustannie się zmienia i coś, co jeszcze do niedawna było nie do pomyślenia, obecnie jest krzykiem mody. Tak jest w przypadku szczególnych rodzajów stanika. Jeszcze niedawno elementy biustonosza wystające spod ubrania były synonimem braku elegancji i zmorą wielu kobiet, teraz jednak można znaleźć staniki, noszenie których opiera się na pokazywaniu ich światu!

Bralette – stanik jak top

Jednym z takich rodzajów biustonoszy jest bralette, czyli spolszczony bralet (zobacz). Jest to koronkowy, bardziej lub mniej prześwitujący biustonosz, zwykle mocno eksponujący biust, gdyż mocno wycięty w górnej części, a jednocześnie mający przedłużony dół, przez co wygląda jak krótki top i tak też można go nosić. Prezentuje się to bardzo efektownie, zwłaszcza w przypadku kobiet o nienagannej figurze, a w zestawieniu z dołem o wysokim stanie tworzy romantyczny, dziewczęcy look nieco w stylu retro.

Biustonosz z ozdobnymi paskami

Mniej odważne panie mogą postawić na ciągle modne staniki typu stripes, czyli posiadające dodatkowe, ozdobne paski na dekolcie. Co ciekawe, można też dokupić paski i samodzielnie doczepić je do niektórych rodzajów staników. Prezentuje się to nie tylko bardzo modnie, ale też efektownie – podkreśla biust, pięknie go eksponuje i zwraca na niego uwagę. Dzięki temu elementowi nawet mało imponujące biusty zaczynają robić wrażenie, zwłaszcza że paski czasem mogą być bardzo ozdobne. Przez to dodają charakteru całej stylizacji.