Komplet biżuterii, który przypadnie do gustu każdej kobiecie

komplet biżuterii

Piękna biżuteria będzie wyglądała jeszcze bardziej efektownie, gdy stworzy komplet. To doskonały wybór zarówno na co dzień, ale również na te specjalne okazje. Co wybrać, by każdej stylizacji dodać jeszcze więcej szyku?

Zestaw: naszyjnik, bransoletka i kolczyki

Najczęściej zestaw biżuterii składa się z trzech części, czyli z naszyjnika, bransoletki i kolczyków, które razem posiadają taki sam motyw. Dzięki temu, że wszystkie elementy składające się na komplet biżuterii współgrają ze sobą, mogą stanowić tak elegancki dodatek.

Gdy celem zakupu jest biżuteria srebrna komplety najczęściej bazują na wykorzystaniu srebra o wysokiej próbie 925, które zawiera 92,5% czystego srebra oraz inne domieszki. Taka biżuteria jest wytrzymała, trwała i posłuży na wiele lat.

Najmodniejsze zestawy biżuterii srebrnej

U tego jubilera można znaleźć różnorodne srebrne komplety biżuterii, które doskonale nadają się na wiele okazji.

komplet biżuterii

Zdecydowanie największym hitem są komplety srebrnej biżuterii w stylu celebrytki. To delikatny, cienki łańcuszek o prostym splocie, który uzupełniony jest minimalistycznymi zawieszkami, na przykład w kształcie kółeczka, serduszka, księżyca czy koniczynki. Taka biżuteria jest uniwersalna i kapitalnie prezentuje się zarówno z t-shirtem i jeansami, jak również z elegancką sukienką.

Także bardzo chętnie wybierane są eleganckie zestawy biżuterii bazującej na połyskujących kryształkach Swarovski oraz innych kamieniach, które nadają jej luksusowy wygląd.

Takie komplety biżuterii srebrnej mogą być również wspaniałym pomysłem na prezent!