Kijek do selfie: przedłużenie ręki teraz w atrakcyjnych wzorach

kijek do selfie

Kijek do selfie to przedłużenie Twojej ręki, które służy do robienia zdjęć z samym sobą. Może być używany z różnych powodów, takich jak ułatwienie robienia zdjęć, uzyskanie lepszego kąta lub po prostu popisywanie się w mediach społecznościowych.

Na co zwrócić uwagę wybierając kijek do selfie?

kijek do selfie

Kijki do selfie są wykonane z aluminium, włókna węglowego i innych lekkich materiałów lub z drewna i plastiku. Są również dostępne w różnych długościach – do około kilkudziesięciu cm. Niektóre są przeznaczone do użytku ze smartfonami, podczas gdy inne mogą być również używane z aparatami cyfrowymi.

Selfie stick to narzędzie do robienia sobie zdjęć. Jest to długi, cienki kij, który można złożyć i który łączy się bezprzewodowo z telefonem. Kijki występują w wielu różnych stylach i kolorach, niektóre są droższe od innych. Często zdarza się również, że można znaleźć modele, które są spersonalizowane dla danej osoby, takie jak z imieniem lub inicjałami dziecka.

Główne parametry, na które należy zwrócić uwagę w trakcie wyboru to długość kijka do selfie po rozłożeniu oraz po złożeniu. Kijek do selfie po złożeniu powinien być na tyle mały, aby zmieścił się w torbie lub plecaku.

Wzornictwo – kijki do selfie z motywem bajkowym

Kijek do selfie może być dużym problemem do noszenia przez cały czas. Zwykle nie są wcale estetyczne i przypominają statyw, który nosi się w ręce. Jednak zespoły projektowe zdecydowały się to zmienić dzięki produktom, które są wyposażone w motywy bajkowe. Kijki do selfie z motywem bajkowym są dostarczane w pięknym pudełku. Wykonane są z grubego wysokiej jakości materiału, a następnie pokryte atrakcyjną farbą. Mają wiele różnych wzorów – po jednym dla każdej bajkowej postaci: Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Śpiąca Królewna, Czerwony Kapturek i Roszpunka.