Jakie spodnie dla niskiej i drobnej kobiety

Za pomocą stroju można bardzo dobrze regulować proporcje sylwetki, ukrywając jej mankamenty i podkreślając mocne strony. Idealnie nadają się do tego na przykład spodnie damskie, które współcześnie w sklepach można znaleźć w dosłownie kilkudziesięciu modnych krojach, oraz w wielu kolorach i wzorach. Jakie spodnie damskie będą świetnie leżeć na kobiecie niskiej i drobnej? Poniżej mały przewodnik zakupowy dla filigranowych pań, które chciałyby poprawić proporcje sylwetki za pomocą spodni.

 

Spodnie damskie idealne dla drobnych i niskich pań

Niskie panie zdecydowanie powinny postawić na spodnie z wysokim stanem- doskonale wydłużają ona bowiem sylwetkę i optycznie dodają nawet kilku centymetrów wzrostu, szczególnie jeżeli założy się do nich buty na obcasie. Warto zatem wybrać na przykład spodnie o kroju zwanym paper bag, które mają podwyższoną talię oraz ozdobny pasek. Pięknie podkreślają zgrabną sylwetkę, eksponują wąską talię, a optycznie dodają centymetrów w biodrach. Dzięki takiemu krojowi wizualnie można uzyskać tak pożądaną sylwetkę klepsydra.

 

Spodnie dodające optycznie centymetrów wzrostu

To właśnie dla drobnych szczupłych pań zostały stworzone dopasowane jeansy rurki. Warto prowadzić zatem właśnie tego typu spodnie do swojej szafy, stawiając na przykład na tak modne woskowane jeansy. W połączeniu z butami na obcasie lub na koturnie, takie jeansy stworzą dosłownie nogi to szyi – warunek jest jednak taki, że muszą być one szczupłe i proste.