Jak dopasować bieliznę damską do sylwetki?

Każda kobieta na pewno ma w swojej szafie mnóstwo kompletów wspaniałej bielizny damskiej. Bielizna jest bardzo ważnym elementem damskiej garderoby, gdyż to ona stanowi podstawę absolutnie wszystkich stylizacji. To z nią można poczuć się kompletnie, a nieraz i uzyskać nawet wyższą pewność siebie. Wystarczy nauczyć się dopasowywać te wszystkie figi damskie, biustonosze i inne elementy bieliźniane do cech posiadanej figury. Bielizna ma do tej figury idealnie pasować. Jak zatem zgrać ją z konkretnym typem sylwetki, by uzyskać doskonały efekt?

Dokładna analiza sylwetki

Jeszcze przed wyruszeniem na zakupy i przed rozpoczęciem bieliźnianych łowów należy spróbować ustalić dokładnie, z jakim typem sylwetki ma się do czynienia. Figurę najlepiej określić po wcześniejszym zapoznaniu się z jej możliwymi różnymi odmianami. Następnie należy spojrzeć na siebie przed lustrem i postarać się ocenić własne ciało w sposób jak najbardziej obiektywny, patrząc i na swoje atuty, i na mankamenty. Szczególną uwagę powinno się zwrócić oczywiście na okolice miejsc intymnych oraz biust. Warto przy tym pamiętać, że każdą sylwetkę (bez żadnych wyjątków!) można fantastycznie wymodelować i sprawić, by prezentowała się ona znacznie lepiej niż dotychczas. To właśnie do tego celu ma kobietom służyć bielizna damska.

Dobór poszczególnych elementów bieliźnianych

To wszystko najlepiej pokazać na jakimś konkretnym przykładzie. O ile większość kobiet wie, jaki rozmiar fig damskich nosi, tak już z doborem idealnego biustonosza panie potrafią mieć olbrzymi problem. Nawet bardzo duży biust nie zawsze uchodzi za atut sylwetki. Może on niestety przeszkadzać w codziennym życiu i stawać się prawdziwym utrapieniem, zwłaszcza jeśli nie jest podtrzymywany przez dobry dla niego stanik. Aby większe piersi zawsze znajdowały się na swoim miejscu i aby ich posiadaczki nareszcie mogły o nich zapomnieć, powinno się dobierać dla nich biustonosze wyposażone w dodatkowe fiszbiny, delikatnie usztywniane miseczki oraz grubsze szerokie ramiączka. Mały biust mona natomiast powiększyć przy pomocy specjalnych wkładek. Zazwyczaj są one stałym elementem większości staników typu push-up.

Lekcja pewności siebie

Wszystkie kobiety są piękne, tylko nie wszystkie zdają sobie z tego sprawę. Aby więc zapewnić sobie wyższe poczucie własnej wartości, warto nauczyć się kryć swoje mankamenty, a podkreślać walory. Odpowiedni komplet fig damskich i biustonosza może zdziałać istne cuda z dosłownie każdym typem sylwetki. To dzięki bieliźnie każda kobieta jest w stanie się wyszczuplić albo nadać sobie bardziej kobiecych kształtów.