Gadżety Star Wars – dla fanów gwiezdnej sagi

Star Wars to jedna z najbardziej popularnych franczyz popkulturowych. Poza dziewięcioma już częściami filmów, istnieją liczne seriale, gry i książki. Najwięksi fani Gwiezdnych fanów, uwielbiają kupować licencjonowane gadżety związane z tą marką! Warto przyjrzeć się najbardziej interesującym z nich.

Roboty RC

To jedne z najbardziej ciekawych gadżetów Star Wars. Są to zdalnie sterowane zabawki, o formie najbardziej znanych droidów sagi. Możesz tutaj znaleźć między innymi kultowego R2D2 i uroczego BB8. Gadżety te produkowane są przez firmę Sphero. Poza zdalnym sterowaniem, mają one również szereg zabawnych funkcji.

Mogą na przykład autonomicznie jeździć po naszym pokoju! Są to gadżety o naprawdę wysokiej jakości wykonania. To doskonały prezent dla fanów Star Wars

Breloki Star Wars

Jeśli chodzi o nieco tańsze gadżety, bardzo fajnym upominkiem mogą być breloki ze świata Gwiezdnych Wojen. Te urocze akcesoria do kluczy przyjmują formę najbardziej znanych bohaterów franczyzy. Są tu zarówno postacie ludzkie, jak i inne rasy oraz droidy.

Wyjątkowy ujmujący jest na przykład brelok o kształcie The Child – ukochanego przez internet Baby Yody! Dla osób lubiących Gwiezdne Wojny, gadżety tego rodzaju to idealne rozwiązanie.

Kubki Star Wars

Osobom o bardziej klasycznym podejściu do gadżetów, spodobają się kubki. Istnieje tutaj szereg ich różnych rodzajów, nie wieje więc nudą. Dostępne są między innymi kubki 3D, doskonale oddające wygląd ulubionych postaci, kubki zmieniające kolor i takie przeznaczone na podróże – tak zwane travel mugs.

Można wybierać spośród przedstawiających konkretną postać, lub tych z motywem frakcji lub najsłynniejszych scen gwiezdnej sagi. Jeśli chodzi o markę Star Wars, gadżety te są więc świetnym wyborem.